Türkçe  English

 

 

 

 
Promar Endüstriyel Kimyasallara Hoşgeldiniz.

 

Endüstriyel Kimyasallar Konusunda Çözüm Ortağınız

 

Promar Endüstriyel Kimyasallar, Endüstriyel Yağlar, Elyaf İplik Yağları, Boyahane Kimyasalları, Tekstil Makine Yağları ve Temizleyicileri, Özel Kimyasallar yanında DuPont, Q8 Oils ve Dow Corning - Molykote gibi konusunda güçlü markaların distribütörlük ürünlerinden oluşan ürün portföyü ile dünya çapında 12 ülkede hizmet sunan güvenilirliğini ispatlamış bir firmadır.

 

Yüksek ürün standartlarıyla satış öncesi ve sonrası bilgi, hizmet desteğinin oluşturulması, problemlere ortak çalışmalar ile çözümler yaratan teknik servis yaklaşımlarının sunulması ve bu sayede mutlak müşteri memnuniyetinin sağlanması temel amaçlarımızdır.

Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin sürdürülebilir standartlarımız ve ürünlerimizin kalitesi başarımızın kaynağı ve garantisidir.

Bu amaçlar için yüksek seviyede kalite standartlarının tesis edilmesi ve Kalitenin Promar için Güvence olması en temel yaklaşım felsefesi olarak kabul edilmiştir. Promar ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Çevre, insan ve iş güvenliğinin sağlanması için çalışmalarını titizlikle yürüten Promar Endüstriyel Kimyasallar Üçlü Sorumluluk (Responsible Care) Prensiplerini uygulayarak sosyal sorumluluklarını yerine getirmektedir.

Promar Endüstriyel Kimyasallar yetenekleri ve endüstriyel bilgi birikimi ile sunduğu hizmetlerde kalite, esneklik, uygunluk ve güvenilirliği bir arada sunmaya odaklanmıştır. Tecrübemiz ve sahip olduğumuz kaynaklarımızla kimyasal ve lubrikant tedarikçiniz olarak ihtiyacınız olan ürünleri doğru zamanda ve doğru yerde sunmaktadır.

 

                    

     

 

 TURKCHEM CHEMSHOW 2014
16-18 Ekim tarihleri arasında CHEMSHOW 2014'teyiz


                                         Haberi Oku

 Molykote Basic Training
Dow Corning - Molykote Basic Training


                                         Haberi Oku

 Molykote Yağlayıcı Ürünleri
Dow Corning - Molykote Distribütörü olduk.


                                         Haberi Oku

 ITMA 2011
ITMA 2011 Hall 4 B 108 no'lu standımızdayız.


                                         Haberi Oku

 
 
 
Coyright © 2008 Promar Endüstriyel Kimyasallar | Tüm hakları saklıdır.